Kristen - News

Kristen Stewart Cameo Featuring In Marcus Foster ‘I Was Broken’ Music Video

2. září 2011 v 20:04 | Kells
Kristen se objevila se videoklipu zpěváka Marcuse Fostera. Za chvíli sem dám captures ;)

Kristen Stewart - W magaine (photoshoot) - new photo

24. srpna 2011 v 12:20 | Kells
Díky stránce kristenstewartfan.us tady mám novou nádhernou fotku Kristen z jejího nejnovějšího photoshootu pro W magazín. Fotka je úžasná ♥ Ale je potagovaná, tak snad se brzy objeví bez tagů :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen Stewart - 'W' - fotka bez popisků

14. srpna 2011 v 18:20 | Kells
Objevila se fotka z photoshootu pro W magazín, která byla na obálce bez nápisů! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen Stewart » Photoshoots » 2011 » 'W' by Mert Alas & Marcus Piggott

W Magazine: Interview with Kristen Stewart

13. srpna 2011 v 12:29 | Kells
Lynn Hirschberg: Každý vás zná jako Bellu Swan, hlavní hrdinku Twilight série, jejíž poslední díl Breaking Dawn Part 1 bude mít premiéru 18.listopadu. Co o tobě diváci možná neví, jelikož si s herectví začala už jako dítě. Jak to s tebou vůbec začalo?
Kristen Stewart: Je to divný, protože já byla ta poslední, co by ve škole hrála v nějakých představeních, ale byla jsem nucena zpívat písničky. Zpívala jsem jednu dreidl píseň, což pro mě bylo hodně zábavný. Nikdy jsem neslavila Chanuku, nebylo to v mé výchově, ale musela jsem to udělat, protože vybrali píseň a já se zapojila do sboru. Nebyl to normální dreidl song, nemůžu si vzpomenou na slova, ale byla to taková vážnější dreidl písnička. Dreidl byl obrovský, byla to vážně pocta. A tak jsem potkala svého agenta, který byl v publiku. Bylo ti osm. Bylo mi devět, když jsem dělala svůj první film, The Safety of Objects.

Udělala jste nějaké reklamy nebo jsi šla rovnou do filmů?
Udělala jsem dvě reklamy, jednu pro Porsche, ale rozhodně jsem nebyla ten typ dítěte, které by se dalo obsadit do reklamy nebo do televize, tak jako jiné malé děti. Nebyla jsem typ dítěte, které by se dívalo na ty děcké věci. Nebyla jsem slaďounká.

V roce 1999 vás David Fincher obsadil jako dceru Jodie Foster ve filmu Panic Room. Rád dělá spoustu záběrů jednotlivých scén. Bylo to pro tebe jako dítě těžké?
Neuvědomovala jsem si že 80 záběrů není běžné. Ale je to legrační. Některé z mých scén, na které jsem nejvíce hrdá jsou právě z Panic Room. Moje postava měla záchvaty. Jediné co můžu říct je, že mi bylo 10 let a v oku mi popraskali všechny cévky, ale v pohodě. Bylo to zábava.

"Snow White and the Huntsman" London Production Info

10. srpna 2011 v 20:19 | Kells
Pokud sledujete situaci, která se momentálně odehrává v Londýně, možná vás napadla otázka, jak je to s natáčením filmu "Snow White and the Huntsman". Na internet se dostaly informace, že Kristen se spolu s ostatními herci nacházejí v Londýně pod ochranou policie a momentálně je kvůli nepokojům produkce filmu pozastavena.
Novinkou je i to, že už jsou obsazení i rodiče Sněhurky. Otce, Krála, si zahraje herec Noah Huntley a matku, Královnu, herečka Liberty Ross.

Za informace děkuju KristenStewart

Teen Choice Awards 2011: Kristen won't be here

6. srpna 2011 v 22:09 | Kells
Pokud by to bylo na nás, Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner by se o víkendu účasnili Teen Choice Awards. Nicméně se to nestane ..

Podle Summitu by se Pattinson a Lautner měli zúčastnit předávání surfů. Stewart ale jako v loňském roce musí odříct tuto slavnost. Ale má pro to dobrý důvod. Bude zrovna v polovině natáčení Snow White and the Huntsman.

The Twilight Saga: Eclipse vede žebříček letošních 12ti nominací. Poslední rok Stewart a Pattinson vyhráli každý čtyři ceny za jejich hraní v New Moon.

Pattinson a Lautner jsou oba nominovaní v kategorii 'Choice Movie Actor: Sci-Fi/Fantasy' a stejně tak v 'Choice Movie Liplock' se Stewart. Dvou hodinová show se bude vysílat živě na Foxu v neděli v 8 p.m.


Mě osobně to mrzí, protože Kristen tam nebyla ani minulý rok, tak sem myslela (doufala), že se zůčastní toten rok. Ale tak co se dá dělat. Snad se zůčastní příští rok :)

Elle' Magazine: Kristen Stewart on the Cover?

6. srpna 2011 v 21:59 | Kells
Podle nových informací by se Kristen Stewart kromě obálky W magazínu měla objevit na konci roku ještě na obálce módního časopisu Elle. Zatím nejsou žádné konkrétní informace a stále to není potvrzeno.


 
 

Reklama